Loading...

İZO–KTS® PROSES SİSTEMİ İSKELE ONARIM VE KAZIK TAMİR SİSTEMİ

İZO–KTS® PROSES SİSTEMİ İSKELE ONARIM VE KAZIK TAMİR SİSTEMİ

  • Ağır İşletme koşulları ve ortamın korozif etkileri sebebiyle hasara uğrayan, işletmelerin can damarı olan iskeleler, tamamı İZOMAS A.Ş tarafından geliştirilen ve uygulanan proses sistemlerle ekonomiye kazandırılır.
  • Deniz yapılarında kazıklardaki korozyon çırpıntı bölgesinde maksimum seviyeye çıkmaktadır. Tüm agresif kimyasal ve fiziksel etkilerin bulunduğu bu bölgede özel korumaya ihtiyaç vardır. Deniz yapılarındaki bütün kazıklarda (hasarlı olanlarda da yapılacak onarım ve güçlendirme sonrası) İzo-KTS®proses sistemi uygulanmalıdır. İzo-KTS®kazık yenileme ve koruma sisteminde, rijit PVC kılıflar bir kalıp olarak kullanılarak iç kısmı, İzomet-BRM® (fiber reinforced polimer tamir harcı) ile doldurulmaktadır. Bu sayede beton içinde basınç kuvvetinden dolayı oluşacak çekme kuvveti de PVC kılıfın doğuracağı (etki-tepki ilkesi gereğince) merkezcil kuvvetler tarafından karşılanacaktır. Bu uygulama, söz konusu olan deniz yapısının bulunduğu ortama göre değişecek, gelgit ve çırpıntı bölgesi olarak tabir edilen su seviyesinin bir metre altına kadar devam edecektir..
  • İzo-KTS®proses sisteminde kullanılan özel PVC kılıflar "T" kesitli olarak üretilmekte ve iç tarafta pozitif bir geçme sağlamaktadır. Dış yüzeyde ise düzgün bir PVC koruma yüzeyi sağlanmış olur.



oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
Telefon
+90 (216) 451 48 48 (Pbx)
Adres
Palladium Tower iş merkezi. Barbaros mah. Kardelen sok. no:2 kat:15 Ataşehir/İstanbul