Loading...

BENTOSHİELD MAX İNTERAKTİF YALITIM

BENTOSHİELD MAX İNTERAKTİF YALITIM

BentoShield®Max, sodyum bentonit killerin üstün su yalıtımı performansını, birbirine iğneleme teknolojisi ile kenetlenmiş geotekstil liflerin dayanıklı ve esnek yapısıyla birleştirir. Yapısındaki Sodyum Bentonitler su ile temas anında hacmen şişerek betondaki kılcal çatlaklara derinlemesine nüfuz eder. Doğal yapısı sayesinde yapının ömrü boyunca aktif kalır.

BentoShield®Max uygulama teknikleri açısından geleneksel sistemlere oranla birçok avantaj sağlayan, hem en yüksek performans gösteren, hem de en az yüzey hazırlığı gerektiren sistemdir. Her türlü zorlu detaylarda sağladığı kolaylık sayesinde zaman kazandırır. Esnek yapısı sayesinde kesilerek uygulanabilir.

Uygulaması kolay ve hızlıdır. Vasıfsız işçiler tarafından yatay zeminde halı gibi serilerek, dik yüzeylerde ise çivi ile çakılarak uygulanabilir. Membran uygulamalarında olduğu gibi hassas işçilik gerektirmez.

Grobetona ihtiyaç hissetmeden direkt toprak yüzeye dikey veya yatay olarak uygulanabilir.

Suyun yoğun olduğu ortamlarda, yağmurlu havalarda, -40˚C‘yi bulan sıcaklıklarda dahi su yalıtım özelliğini kaybetmeden uygulanabilir. Donma çözülme döngüsünden etkilenmez.

Beton dökülüp kalıplar kaldırılır kaldırılmaz uygulanabilir. 7-28 gün gibi bekleme periyoduna ihtiyacı yoktur.

İnşaat sırasında oluşabilecek hasarlardan(donatıları bağlarken) etkilenmez, kendi kendini onarır.

İstinat duvarlarına, dolgu duvarlara herhangi bir yüzey hazırlığı gerektirmeksizin uygulanabilir.(Metal Palplanş, diyafram duvarlar, secant ve contigious piling, Keson kazıklar, iksa, tahtakalıp)

oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
oykun
Telefon
+90 (216) 451 48 48 (Pbx)
Adres
Palladium Tower iş merkezi. Barbaros mah. Kardelen sok. no:2 kat:15 Ataşehir/İstanbul