Loading...

Su Yalıtımı

İzomas Şirketler Grubu kurulduğu günden bu yana su yalıtım konusunda müşterilerine en kaliteli ve profesyonel ve mühendislik hizmetleri sunmak için birbirinden uzman personeli ile çalışmalarını sürdürmektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bu alanda uzmanlığını ve profesyonelliğini kanıtlamış olan İzomas Şirketler Grubu   Ar-Ge faaliyetleri konusunda da son derece gelişmiş bir şekilde varlığını sürdüren geniş bir hizmet alanına sahiptir.

BENTOSHİELD ÇEVRE PROJELERİ

BentoShieId birbirine iğneleme yöntemi ile birleştirilmiş iki geotekstil tabakası arasında sodyum bentonitten oluşan bir geosentetik kil örtüdür. BentoShieId geosentetik kil örtüleri, geotekstillerin dayanımlı yapılarını, sodyum bentonitin eşsiz su yalıtım özelliğiyle birleştirerek mükemmel sızdırmazlık sağlar.

BENTOSHİELD MAX İNTERAKTİF YALITIM

BentoShield®Max, sodyum bentonit killerin üstün su yalıtımı performansını, birbirine iğneleme teknolojisi ile kenetlenmiş geotekstil liflerin dayanıklı ve esnek yapısıyla birleştirir. Yapısındaki Sodyum Bentonitler su ile temas anında hacmen şişerek betondaki kılcal çatlaklara derinlemesine nüfuz eder. Doğal yapısı sayesinde yapının ömrü boyunca aktif kalır.

WATERSTOP BS SOĞUK DERZ YALITIM FİTİLİ

Waterstop BS, suyla temas edip genişleyerek sürekli bir izolasyon sağlayan esnek, soğuk derz su yalıtım şeritidir. Waterstop BS aktif sodyum bentonit bazlı bir yalıtım şeridi olup, alışılagelmiş PVC su yalıtım şeritlerinin yerini almak için tasarlanmış bir üründür.

INO FLEXİBİT PERDE SU YALITIMI

INO FLEXIBIT; Çift bileşenli, polimer modifiyeli, elyaf ile güçlendirilmiş, solventsiz tiksotropik bitüm esaslı sürme yalıtım ürünüdür. INO FLEXIBIT yeraltı su hareketlerine karşı mukavimdir. Tarif edildiği şartlar içerisinde kullanıldığı takdirde çatlak köprüleyebilen yekpare bir yalıtım tabakası sağlar.

İZONİT GEOSENTETİK KİL ÖRTÜ İLE SU YALITIMI

İzonit birbirine iğneleme yöntemi ile birleştirilmiş iki polipropilen geotekstil tabakası arasında doğal sodyum bentonit granürlerden oluşan bir geosentetik kil örtüdür.

VANDEX KÜTLESEL BETON KORUMASI

Vandex® Super beton yüzeylere uygulanan, betonun derinliklerine işleyerek bünyesindeki aktif kimyasallar sayesinde çözünmez kristal yapı oluşturan su izolasyonu ve kütlesel beton koruması malzemesidir.

PURTEX SOĞUK LİKİT SU YALITIM MALZEMESİ

Purtex, özel olarak hassas ortamlar için geliştirilmiş kokusuz, solventsiz bir sıvı su yalıtımıdır. Hassas ortamlar, solventlerin buharlaşmasından dolayı ortaya çıkan kokuların istenmediği veya normal işletme düzeninin bozulabileceği ortamlardır.

Telefon
+90 (216) 451 48 48 (Pbx)
Adres
Palladium Tower iş merkezi. Barbaros mah. Kardelen sok. no:2 kat:15 Ataşehir/İstanbul