Loading...

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

İzomas Korozyon Kontrol ve Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş

İzomas Korozyon Kontrol Mühendislik San. Tic. A.Ş. 1974 yılında “İzomas Gürbüz Arıburnu” adı altında, ısı ve su yalıtımı, beton tamirleri ve perlit üretimi konularında çalışmak üzere kurulmuş, ilk kuruluş aşamalarından itibaren, izolasyon ve korozyon koruma alanlarında çağdaş teknolojinin olanaklarını, ülkemiz koşullarına uyarlama, olağan dışı çözümleri geliştirme ve uygulama alanında çalışmayı temel çalışma ilkesi olarak benimsemiştir. 1983 yılında “İzomas Ltd. Şirketi” kurulmuş, genel çalışma konuları da, daha yoğun bir şekilde, epoksi ve vinilester reçine esaslı korozyona karşı dayanıklı kaplamalar ve su geçirimsizliği sağlayan yapı kimyasallarının uygulaması yönünde odaklanmıştır. Bu dönemde yapısal gelişmeler geçiren firma, özel uzmanlık uygulamaları alanında çalışmalarını yurt çapında yoğunlaştırmıştır. Çözüme ulaşmada etkin ve başarılı, konularında da Türkiye’de ilk uygulama örnekleri oluşturan birçok özel mühendislik ve teknolojik çözüm, bu dönemlerde üretilme ve uygulanma başarısına erişmiştir.

Uzmanlık alanı genişleyen ve daha ileri teknolojik adımlara gerek duyan şirket, 1995 yılında İzomas Korozyon Kontrol Ve Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.ş. olarak tümüyle yeniden bir yapılanma ile daha etkin bir şirket organizasyonu altında kabuk değiştirerek, ürünlerini pazarlamada Gema Dış Ticaret Ltd. Şti. Yapı teknolojileri üzerine araştırma konusun da Ace Yapı Teknolojileri Araştırma Geliştirme San.ve Tic. A.Ş ısıtma-soğutma-havalandırma konusunda ISIMAS Teknoloji Uzmanlığı, Profesyonel Geosentetik Çözümlerinde Geomas Geokompozit San. Müh. Tic. A.ŞEndüstriyel Tekstil Üretiminde Öz-Arı End.Tekstil San.ve Tic. A.Ş nin de bünyesine dahil ederek toplam yedi şirketten oluşan İzomas Şirketler Grubu olarak inşaat ve sanayi sektörünün sorunlarına çözüm bulmak için hizmetler sunar hale gelmiştir.

ISO 9000 (EN29000) standartlarının öngördüğü bir yapı içine büyümeyi hedefleyen İzomas A.Ş., geleneksel hizmet ve teknolojide öncülük niteliklerini, Toplam Kalite yaklaşımının güçlü araçları ile, müşterilerinin gereksinimlerini eksiksiz olarak ve zamanında karşılamakta ödünsüz çalışmayı vazgeçilmez bir ilke olarak kabul etmiştir.


VİZYON / MİSYON

Vizyonumuz

‘Kalite-Çevre Bilinci ve Ekonomi’ üçgeninde gelecek nesilleri hedefleyen teknolojik ürün ve hizmetlerle; yurt içinde ve dünya pazarında bilinen ve tercih edilen bir marka olmaktır.


Misyonumuz

Sektörümüzün gereksinimlerini; teknolojik gelişmeye paralel olarak uzman personel, gelişmiş ekipman ve donanım ile birlikte ileri kontrol ve mühendislik hizmetleri sunarak en üst düzeyde karşılamaktır. Bu amaç doğrultusunda, Ar-Ge’ye ve ülke ekonomisine verdiğimiz değer neticesinde yurt içi ve yurt dışı ihtisas kurumları, enstitüler ve özel kuruluşlar ile birlikte araştırma ve gelişim hedefli çalışmalara yapılmasına büyük önem verilmektedir.


ÖDÜLLERİMİZ

İMMİB

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Başarı Ödülü

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği Üyesi firmalar arasında 2014 yılında Ferro Alyajlar ve Diğer madencilik ürünleri ürün kategorisi ürün ihracatında gerçekleştirmiş olduğumuz performansla altıncı sırada yer aldık.

QUALITY SUMMIT 2000 NEW YORK

Onarım ve güçlendirme konusunda "Quality Summit 2000 New York" dünya kalite zirvesinde altın madalya alan İzomas, kendi uygulamaları için geliştirdiği üstün nitelikli ürünlerini son kullanıcılara da ulaştırmaya başlamıştır

ALTIN ÇEKÜL YAPI ÜRÜN ÖDÜLÜ

Altın Çekül 2017 kapsamında 25. kez verilen “Altın Çekül Yapı Ürün Ödülü”ne Geomas Geokompozit Müh. San. Ve Tic. A.Ş. firmasından, “Geosentetik Kil Örtü” isimli yapı ürünü layık görüldü.


Telefon
+90 (216) 451 48 48 (Pbx)
Adres
Palladium Tower iş merkezi. Barbaros mah. Kardelen sok. no:2 kat:15 Ataşehir/İstanbul