Loading...

Onarım ve Güçlendirme

Hasara uğramış yapıların onarım ve güçlendirilmesinde, çeşitli proses sistemler bir bütün olarak kullanılmaktadır. Zamana bağlı ya da çeşitli agresif kimyasalların sebep olduğu korozyon hasarları, deprem gibi aşırı yüklemeler sonucu oluşabilecek statik zafiyetler ya da kullanım amacının değişmesinden dolayı ortaya çıkacak yeni ihtiyaçlara göre betonarme yapılarda onarım ve güçlendirme sistemleri uygulanmaktadır. İzomas'ın uzun yıllara bağlı tecrübe ve kalite anlayışı ile geliştirdiği dünya kalite ödüllü proses sistemleri yardımıyla ağır hasara uğramış bir çok sanayi tesisi, konut ve deniz yapıları yeniden ekonomiye kazandırılmıştır.

İZO-BTS® PROSES SİSTEMİ

BETON TAMİR SİSTEMİ

Yapı elemanlarının ekonomik ömrünü belirleyen en önemli etken korozyondur. Atmosferik etkiler, agresif kimyasallar veya deniz suyunun etkileri gibi sebeplerden dolayı oluşan korozyon, donatılarda ve betonda birbirini takip eden kimyasal reaksiyonlar olarak açığa çıkmaktadır.

İZO-PST® PROSES SİSTEM POLİMER STATİK TAKVİYE SİSTEMİ

Yapılarda güçlendirme ihtiyacı; deprem hasarları, ileri derecede korozyon hasarları, yapının kullanım amacının değişmesi, proje veya uygulama yanlışlıkları, yönetmeliklerde yapılan değişiklikler vs. gibi sebeplerden dolayı açığa çıkmaktadır.

İZO–KTS® PROSES SİSTEMİ İSKELE ONARIM VE KAZIK TAMİR SİSTEMİ

Ağır İşletme koşulları ve ortamın korozif etkileri sebebiyle hasara uğrayan, işletmelerin can damarı olan iskeleler, tamamı İZOMAS A.Ş tarafından geliştirilen ve uygulanan proses sistemlerle ekonomiye kazandırılır.

KATODİK KORUMA

Korozyona karşı önlemlerin en güçlüsü katodik korumadır. Katodik korumanın temel ilkeleri elektro-kimyasal korozyon teorisine dayanmaktadır.

Telefon
+90 (216) 451 48 48 (Pbx)
Adres
Palladium Tower iş merkezi. Barbaros mah. Kardelen sok. no:2 kat:15 Ataşehir/İstanbul